• JAJO W SIECI

• Dziś wszyscy uczniowie naszej szkoły mieli niesamowitą przyjemność uczestniczyć w mocno angażującym przedstawieniu JAJO W SIECI organizowanym we współpracy z Mazowiecki Instytut Kultury. To niezwykłe doświadczenie teatralne poruszyło nasze emocje i skłoniło do refleksji nad współczesnym światem technologii. Spektakl pokazuje czym jest miłość i przyjaźń oraz przedstawia walkę światów: realnego i wirtualnego. Jak myślicie, który świat zwyciężył?

Fotorelecja z wydarzenia znajduje się w naszej GALERII.

• ZAPRASZAMY NA DZIEŃ RODZINY!

• Czy jest coś lepszego niż spędzenie czasu z rodziną pełną radości i zabawy? Przygotujcie się na Dzień Rodziny w naszej szkole, który obfitować będzie w niezliczone atrakcje!

Czekają na Was m.in.:

Występy uczniów i przedszkolaków!

Dmuchańce dla dzieci!

Kiermasz ciast i grill!

Pokaz strażaków!

Eksperymenty!

• Święto Konstytucji 3 Maja

• Ostatniego dnia kwietnia nasza szkoła z dumą celebrowała 233. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja! Z tej okazji klasa 5 przy wsparciu czwartoklasistów przygotowała krótki występ, który rozpoczął się od uroczystego odśpiewania hymnu państwowego. Uczniowie i uczennice podczas akademii przedstawili rys historyczny uchwalenia Konstytucji 3 Maja, czym pokazali, że pamięć o tym wydarzeniu wciąż jest żywa w sercach kolejnych pokoleń.

Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej GALERII.