• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

• Dzisiaj nasza szkoła uroczyście zakończyła rok szkolny.

Był to niewątpliwie moment pełen emocji, zarówno dla uczniów, nauczycieli, jak i rodziców. Podczas oficjalnej części Pani Dyrektor wygłosiła przemówienie, podsumowując miniony rok. Wspomniała o sukcesach uczniów, wydarzeniach szkolnych i postępach w nauczaniu. Następnie przyszedł czas na wręczenie świadectw z wyróżnieniem oraz podziękowań i statuetek dla naszych sponsorów i przyjaciół naszej szkoły, którym jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wsparcie. Pani Dyrektor podziękowała również wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za ich pracę w minionym roku szkolnym. Na zakończenie uroczystości odbyła krótka część artystyczna, podczas której pożegnaliśmy uczniów i uczennice klasy VIII i oczywiście przywitaliśmy wakacje!

Wszystkim gratulujemy udanego roku szkolnego oraz życzymy wspaniałych i bezpiecznych wakacji!

Na fotorelację z wydarzenia zapraszamy do naszej GALERII.

• Spotkanie z rodziacami

• Drodzy Rodzice,

Zapraszamy serdecznie rodziców dzieci, które będą uczęszczać do naszego przedszkola na spotkanie w dniu

19 czerwca 2023r. o godzinie 18:00